Home

Haberler

Lana Del Rey’i İstanbul konserinde 15 bin kişi izledi!

Yorum yapılmamış Haberler

Uzun süren bekleyişin ardından KüçükÇiftlik Park’ta sahne alan Amerikalı sanatçı Lana Del Rey, şarkılarının yanı sıra güzelliğiyle de alandaki 15 bin kişiyi adeta büyüledi!

2013 yılının en iddialı konserlerinden biri dün akşam KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşti. 15 bin kişinin izlediği Lana Del Rey, sesi ve kendine has tarzıyla izleyenleri büyüledi. KüçükÇiftlik Park’ı dolduran hayranları Dark Paradise, Summertime Sadness ve Blue Jeans gibi Lana’nın hit parçalarını tek bir ağızdan söyledi.

Beklemeye değdi!

Hayranlarının çığlıklarını karşılıksız bırakmayan Lana sahneden inerek hayranlarına yakın ilgi gösterdi. Sahne önünde bulunan çok sayıda hayranına sarıldı, öptü, fotoğraf çektirdi, imza verdi ve kendine yazılan mektupları, ona verilen hediyeleri kabul etti.

Uzun bir bekleyişin ardından URU Group ve Unilife organizasyonu ile dün akşam gerçekleşen konser bu yılın en çok konuşulacak etkinliklerinden biri oldu. Lana Del Rey kendi deyimiyle, “1950’lere olan hayranlığını” yansıttığı müziği ve ‘karanlık aşk hikayeleri’ anlattığı şarkı sözleriyle uzun süre akıllardan silinmeyecek bir geceye imza attı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: , ,