Home

Events

Enrique Iglesias

  • Date: 19 Ağustos 2015
  • Time:22:00
  • Location: İstanbul
  • Venue: KüçükÇiftlik Park
  •  Sold Out

İSTANBUL BİR DÜNYA STARINI AĞIRLAMAYA HAZIRLANIYOR.
POP MUZİĞİN ASİ ROMANTİĞİ ENRIQUE IGLESIAS, SEX&LOVE TURNESİ KAPSAMINDA 19 AĞUSTOS’TA KÜÇÜKÇİFLİK PARK’TA

Albümleriyle dünya çapında 100.000.000’dan fazla satış grafiği yakalayan ve sahip olduğu onlarca Grammy ile milyonlarca müzikseverin kalbini fetheden Enrique Iglesias Sex&Love turnesi kapsamında İstanbul’da. Muhteşem sahne şovları ve olağanüstü performansı ile NEO Events ve VolumeUp organizasyonuyla 19 Ağustos akşamı KüçükÇiftlik Park’ta 2015 yazının unutulmaz gecelerinden biri gerçekleşecek.

Eşsiz bir vokal olmasının yanı sıra, sahnede yarattığı atmosfer ile her performansında hayranlarını şaşırtacak bi süpriz yapan Iglesias’ın, en sevilen şarkılarını paylaşacağı gece şüphesiz, bu yaza damgasını vuracak. Sahip olduğu 390 ödül ile ödül rekortmeni olarak tanımlanan ve ‘’Rhythm Divine’’, ‘’Bailamos’’, ‘’Hero, Tonight’’ (I’m Lovin’ You), ‘’I like It’’, ‘’Dirty Dancer’’, ‘’I’m a Freak’’ gibi hitlere imza atan Enrique Iglesias İstanbul konseri uzun süre hafızalardan silinmeyecek.

Genç kızların sevgilisi, pop müziğin asi romatiği, ödül rekortmeni Iglesias ile İstanbul Küçükçiftlik Park’ta yaşanacak bu muhteşem buluşma için acele edin.