Home

Events

Tiesto

  • Date: 19 Haziran 2011
  • Time:19:00
  • Location: İstanbul
  • Venue: Parkorman
  •  Sold Out

Rio De Janeior Ipanema Beach’te toplanan 250.000 katılımcı, her yaz pazartesi geceleri Ibiza Privilige’da biraraya gelen binlerce kişi veya Londra Victoria Park’ta ki 25.000 hayran, hepsi aynı sebep için bir araya geliyor. Hepsi Dünyanın en büyük DJ prodüktörü Tiesto’yu görmeye geliyor.

2004 Atina Olimpiyat oyunları açılışındaki unutulmaz performansı, Grammy adaylığı, sayısız MTV ödülü ve hatta Madame Tussauds müzesindeki balmumu heykeliyle evrensel bir fenomen haline gelen Tiesto, 19 Haziran gecesi İstanbul’da ülkemizdeki hayranlarıyla buluşacak.

Mixmag’da “Tüm Zamanların En Büyük DJ’i” olarak aday gösterilen, Nelly Furtado, Busta Rhymes, Goldfrapp gibi Dünyaca ünlü sanatçılarla remixler gerçekleştiren Tiesto, stüdyoda olmadığı zamanlarda Dünyanın dört bir yanındaki hayranlarıyla sold-out showlarda buluşuyor. Henüz tamamladığı Kaleidoscope Dünya turunda, 15 ay içerisinde 6 kıtada 175 sold-out show gerçekleştirerek 1.000.000’u aşkın hayranıyla buluştu.

19 Haziran gecesi başdöndürücü görsel ve ışık showları eşliğinde gerçekleştireceği muhteşem performansıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak olan Tiesto’ya sahneyi ülkemizin son yıllarda yetiştirdiği en başarılı DJ & prodüktörlerden DJ Emrah İş bırakacak.

NEO Events ile gercekleşen etkinlik icin Biletler 25 Nisan günü 48 saatlik cok özel bir fırsatla %30 indirimle biletix satış noktalarında.