Home

Events

Lana Del Rey

  • Date: 20 Eylül 2013
  • Time:22:00
  • Location: North Carolina, USA
  • Venue: KüçükÇiftlik Park
  •  Sold Out

Karanlık aşk hikayelerinin’ kadını Lana Del Rey, KüçükÇiftlik Park’a geliyor! 20 Eylül’de, “Blue Jeans”inizi giyip “Summer Time Sadness”i yaşamaya hazır olun!

Tarihi açıklandiği ilk günden itibaren, tüm sosyal medyayi birbirine katan, 2013 yazının en heyecan veren ismi Lana Del Rey20 Eylül’de KüçükÇiftlik Park‘da müzikseverler ile buluşuyor.

Born to die albümü ile bağımlılık yaratan, akıllara durgunluk veren güzelliği ile ayrica bir ikon haline gelen ve kendini Gangster Nancy Sinatra olarak tanitan simdiden kült haline gelmiş Amerikalı söz yazarı şarkıcı Lana Del Rey‘in Istanbul’da rekor katılım beklenen konseri için geri sayIm başladı.

2012’nin en çok satılan ve en çok ödül toplayan albümlerinden birine sahip olan sanatçı, müzikal etkileşimleri olarak Britney Spears, Elvis Presley ve Nancy Sinatra gibi isimleri sıralıyor ve ortaya filmlerden farksız şarkılar ve performanslar çıkarıyor.

Film yazarı olmak isterken, filmlerini şarkılarına yerleştiren pop kültürünün en ünlü dudaklarina sahip olan star, kadife sesi, milyonlarca hayran kitlesi ve sayisiz kliplerinin yani sıra, güzelliği ile de dünya gündeminde her geçen gün daha da fazla yer almaya devam ediyor.

20 Eylül akşamı, sizleri KüçükÇiftlik Park İstanbul’da yaşayacağınız unutulmaz yaz gecesi rüyasına bekliyoruz.