Home

Events

David Guetta

  • Date: 27 Haziran 2014
  • Time:22:00
  • Location: İstanbul
  • Venue: KüçükÇiftlik Park
  •  Sold Out

Dünyanın En Büyük Dans Müziği İdolu David Guetta İstanbul’da

Dünya çapında on beş milyon albüm satışı ile dans müziğinin 1 numaralı ismi olan Fransız DJ & prodüktör David Guetta, 27 Haziran Cuma gecesi NEO Events ile Küçük Çiftlik Park’ta İstanbullu müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Work Hard Play Hard, Gettin’ Over You, Turn Me On, Titanium ve She Wolf gibi hitleri ile milyonlarca müzikseverin kalbini fethederek yıllardır müzik listelerinde 1 numarada olan Guetta’nın performansı öncesi Suat Ateşdağlı, Qubicon (Emrah İş & Faruk Sabancı) ve Number One Grup Müzik Direktörü Mert Hakan DJ kabininde olacak.

Ve Türkiye 2014 Yazında da 27 Haziran Cuma gecesi KüçükÇiftlik Park’ta David Guetta ile buluşuyor! İndirimli dönem biletlerini kaçırmayın!

İndirimli Dönem Bilet Fiyatları:
Normal Alan: 110 TL
Sahne Önü: 325 TL
Deluxe Lounge:500 TL
Loca: 3500 TL
Deluxe Lounge: Saat 20:00’dan itibaren Limitsiz alkolsüz – alkollü içecek ve snack ikramı / özel alan / sahne önüne geçiş imkanı /

Localar: Localar 10 kişiliktir. 1 şişe premium votka ve 1 şişe premium viski + sınırlı meyve suyu, su, enerji içeceği, çerez fiyata dahildir

**18 yaşından küçük katılımcılar deluxe lounge ve localara ancak ebeveyn refakatinde katılım gösterebilirler. Ebeveyn refakatinde olmayan 18 yaş altı katılımcılar deluxe lounge biletine sahip olsalar dahi alana giremeyecekler ve bu durumda herhangi bir bilet iadesi yapılmayacaktır.