Home

Events

Deep Purple

  • Date: 25 Mayıs 2022
  • Time:19:00
  • Location: İstanbul
  • Venue: Life Park
  •  Bilet Al

DEEP PURPLE Tarih Değişikliği

30 Mayıs 2021 tarihinde Lifepark’ta gerçekleşecek DEEP PURPLE konseri grup yönetiminin kararı ile 25 Mayıs 2022 tarihine ertelenmiştir. Geçmiş dönemde alınan İndirimli Dönem Biletleri yeni tarihte de geçerlidir. Etkinliğe katılamayacak misafirlerimiz ad, soyad ve bilet referans numaralarını iletisim@passo.com.tr adresine göndererek iade talebinde bulunabilirler. Son iade talep tarihi 01 Haziran 2021’dir. Bu tarihten sonra gelecek iade talepleri organizatör kararı ile kabul edilmeyecektir.

Geçmiş Dönemde Alınan İndirimli Dönem Biletleri Geçerliliğini Koruyacaktır.

ADINI ROCK’N ROLL TARİHİNİN ONUR LİSTESİNE ALTIN HARFLERLE YAZDIRAN DEEP PURPLE “THE LONG GOODBYE TOUR“ KAPSAMINDA AKTİF BANK’IN KATKILARIYLA SON KEZ TÜRKİYE’DE

“Soldier Of Fortune, Child In Time , Smoke On The Water, Perfect Strangers, Sometimes I Feel Like Screaming” gibi unutulmaz Rock parçalarına imza atan ve 1968’den bu yana dile kolay tam 51 yıldır Rock’N Roll’un mil taşlarından biri olmayı sürdüren DEEP PURPLE, Aktif Bank ana sponsorluğunda, 30 Mayıs 2021 Pazar günü Life Park’ta son kez hayranlarıyla buluşacak.